20 lipca 2012

O tej historiiAdres: www.echo-naszych-slow.blogspot.com
Autorka: Dama Kier (damakier93@wp.pl)

Cytat na belce: Carlos Ruiz Zafon "Cień wiatru"
Cytat w nagłówku: Paulo Coelho "Walkirie"
Typ opowiadania: fanfiction na podstawie książek J.K.Rowling
Dział: "Dramione", Czasy Harry'ego Pottera
Data powstania: 8 czerwca 2012 r.

Szablon autorstwa C. z Christelowej Graficiarni.

Ważne i ważniejsze:
     >> rozdziały pojawiają się nieregularnie;
     >> datę publikacji kolejnego rozdziału zwykle ogłaszam w aktualnościach po prawej, lecz zaznaczam, że może ona ulec zmianie;
     >> nie informuję o nowościach;
     >> uprzedzam, że w opowiadaniu wykorzystuję i niekiedy modyfikuję na potrzeby tej historii niektóre fragmenty z książki J.K.Rowling "Harry Potter i Książę Półkrwi";O czym ta historia?
    Są różne rodzaje miłości. Jedne przenoszą góry, inne wymagają wielu wyrzeczeń, jeszcze inne przyprawiają człowiekowi skrzydła, czy doprowadzają do śmierci. Ich miłość miała w sobie wszystkie te czynniki na raz. Była inna, doskonała, zakazana, ponieważ oboje zdawali sobie sprawę, że ta miłość nigdy nie powinna się była wydarzyć...
    Nie człowiek jest autorem scenariusza do swojego życia. Los drwi z ludzi i śmieje się im w twarz. Po wielu, wielu latach, z tych najpiękniejszych dni pozostanie tylko echo, echo wypowiedzianych dawno temu słów, w których oboje pozostali na wieczność uwięzieni.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się pięknie, biorę sie za czytanie ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Łał. Zaraz zabieram się za czytanie. Wiem, że to już koniec tej historii, ale mam nadzieję, że zaglądasz tu jeszcze, więc pozostawiam po sobie pewnego rodzaju ślad. Nie będę komentować każdego rozdziału - nie widzę w tym sensu. Będę jednak komentować ostatnie rozdziały pod każdą z części. Żebyś wiedziała, co sądzę.
    Pozdrawiam magicznie i zabieram się za czytanie
    ~hope~

    OdpowiedzUsuń

Czytelnicy: