20 lipca 2012

Spamownik


Czyli każdego rodzaju spam, reklamy, powiadomienia
oraz wszelkie opowieści dziwnej treści.

Z góry dziękuję.

37 komentarzy:

 1. Zapraszam na pod-krawatem .blogspot.com
  oraz
  zmiana-uczuc.blogspot.com
  Pozdrawiam
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 2. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wymyśleć i napisać coś nowego w tym świecie, czasem graniczy niemal z cudem. Dlatego też połączyłam świat przedstawiony w Harrym Potterze i elementy kryminału: Na ulicy Pokątnej znaleziono zwłoki Astorii Malfoy. Sara Kay, auror z Londynu musi rozwikłać tę sprawę, zanim zabójca nie zabije kolejnych osób.
  Aby wygrać stawia wszystko na jedną kartę.
  history-by-paradise.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na mojego bloga. :)
  http://dramione-niekontrolowana-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Tik, tak, Twój zegar tyka. Kto wie, czy zaraz nie przyjdzie ona. Jest wszędzie i nigdzie. Może być Twoją córką, czy sąsiadką, nigdy nie będziesz bezpieczny.
  No, ale nie będę zajmować ci więcej czasu, chyba w tej chwili powinieneś bardziej skupić się na ostrym nożu przystawionym do gardła, czyż nie?

  bloody-circle-of-obsession.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. http://xkrytyczna.blogspot.com

  Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/

  Ile cierpienia może znieść człowiek? Bardzo wiele dopóki chce żyć. Dopóki wierzy, że jest w stanie się wybić. Jednak marzenia a rzeczywistość to dwie różne skrajnie sprawy. Po wszystkich doświadczeniach - zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych - kształtuje się nasz charakter. Carrie jest przygotowana do każdej sytuacji, bardzo długo żyła w cieniu. Życie jednak znów ją zaskoczy. Czy poradzi sobie? Sprawdź sam/a.
  http://a-few-moments.blogspot.com/

  Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 9. "Hermiona słuchała tego zupełnie otępiała, nagle uświadamiając sobie, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo. Nie miała prawa należeć do tego samego świata, którego tak pragnęła. Nie ukończy Hogwartu, nie będzie pracować z przyjaciółmi, nie przytuli Harrego i Rona, nie dowie się, co by było gdyby... Łzy napływały do oczu, lecz dzielnie je powstrzymała."

  Zapraszam na noworoczny kolejny rozdział:

  me-voir.blogspot.com

  Miłego czytania
  Never

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak długo nie było mnie w domu. Usłyszałam za sobą śmiechy. Odwróciłam się, ujrzałam dawnych przyjaciół. Nie zdziwił mnie chłodny wystrój. Ojciec uwielbiał biel wraz z czernią. Isabella Dunne leżała naga na łóżku (...)
  - Koszmar powrócił - usłyszałam własne słowa wypowiedziane na głos.
  (...) Na niej widniał napis GRA LUSTER.
  Zapraszam na nowe opowiadanie, które na pewno nie będzie należało do nudnych.
  http://like-we-are-enemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. [SPAM] Jestem początkującym pisarzem, którego książka za niedługo znajdzie się na półkach księgarni i który próbuje się rozreklamować. Napisałem powieść fantasy z elementami dramatu osadzoną w realiach 20-lecia międzywojennego. Jeśli jesteś zainteresowana/ny, by dowiedzieć się czegoś więcej, ewentualnie pomóc w rozreklamowaniu się, zapraszam na: http://theeyeofnothing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Cheryl William to piękna kobieta, która odnosi sukcesy w fotografii. Bardzo szybko została została doceniana w tym kręgu, kiedy tylko uwierzyła w siebie. Przyjaciół ma w każdym zakątku świata jako córka zawodowego żołnierza. Dlaczego wróciła do miejsca, w którym spędziła najwięcej czasu? Zapraszam,
  http://the-way-back-into-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Twój blog został nominowany do Liebster Award, więcej info tu:http://hp-po-drugiej-stronie.blogspot.com/2014/02/kolejna-juz-szosta-nominacja-za-ktora.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Cheryl William to piękna kobieta, która odnosi sukcesy w fotografii. Bardzo szybko została została doceniana w tym kręgu, kiedy tylko uwierzyła w siebie. Przyjaciół ma w każdym zakątku świata jako córka zawodowego żołnierza. Dlaczego wróciła do miejsca, w którym spędziła najwięcej czasu? Zapraszam,
  http://the-way-back-into-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 17. UWAGA SPAM!
  Powstało wiele historii o słynnym Harrym Potterze, Wybrańcu, który ma pokonać Czarnego Pana. Ale kto powiedział, że musi to uczynić? Kto powiedział, że przepowiednia jest prawdziwa? Co jeśli okaże się, że Albus Dumbledore nie jest miłym staruszkiem, a groźnym manipulatorem? Co jeśli się okaże, że Lord Voldemort nie chce już zabić Chłopca-który-przeżył? Co jeśli Wybraniec zasmakuje potęgi czarnej magii? Co jeśli dowie się prawdy, której nigdy nie miał poznać? Co ukrywano przed Potterem przez ponad piętnaście lat? Tyle pytań… Jednak jedno jest pewne. Nie będzie to kolejne opowiadanie o bohaterze ratującym świat, przed złym czarownikiem. FF jest Potterowskie, ale nie o "Złotym Chłopcu Gryffindoru". W moim opowiadaniu, nie znajdziesz głównego bohatera, jako oddanego człowieka Dumbledore’a. Tu jest trochę inaczej. Harry będzie zły. Bardzo zły. Czarna magia i herbatki u Lorda Voldemorta to normalność. Kłamstwa Albusa Dumbledore’a . Kto by pomyślał, że ten miły staruszek to tak naprawdę groźny manipulator, który za wszelką cenę chce wygrać wojnę? Nie obchodzi go ile ludzi zginie. Gdyby było by to konieczne poświęcił by nawet Wybrańca. Ale ten, na szczęście w porę przejrzał na oczy i wyrwał się spod mocy dyrektora. Co będzie dalej ? Zaciekawieni? Wejdź i razem z Harrym udaj się na poszukiwanie prawdy...
  http://nie-bede-wybrancem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
  Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
  Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
  Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
  Wrota czekają.
  http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Trójka przyjaciół właśnie rozpoczęła piąty rok nauki w Hogwarcie, Voldemort rośnie w siłę. Nikt nie wierzy w jego odrodzenie. W tym ciężkim dla nich okresie, w Hogwarcie pojawia się Miranda - nowy nauczyciel obrony przez czarną magią. Budzi niemałe zamieszanie. Wie więcej o ich przyszłości, co zaciekawia trójcę. Próbują się czegoś dowiedzieć o niej, są nieufni. Lecz ona ma pewien plan wobec Wybrańca, który za wszelką cenę musi zrealizować.
  Jak tajemnicza i seksowna Miranda wpłynie na los, zarówno szkoły jak i całego świata magicznego?
  Jaki sekret ukrywa przez uczniami i Severusem?
  http://strazniczka-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. http://szpieg-w-obozie.blogspot.com/

  Oto przedstawiam najlepszy blog grupowy, jaki spotkałam. Dołączyłam do niego w dzień otwarcia i nie żałuję. Prowadzą go bardzo miłe osoby, a atmosfera, która tu panuje jest niezwykła. Każdego, kto chce uczestniczyć w życiu Obozu Herosów serdecznie zapraszam.
  (Link pokieruje was na stronę główną a ja zapraszam w zakładkę „Atena” gdzie można znaleźć moją postać Angele.)

  OdpowiedzUsuń
 21. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam do przeczytania historii o córce Hermiony i synu Draco :) http://gingergoldengirls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. *
  http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  ZWIASTUN :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-w4NCr-Udc

  *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała.
  ZAOBSERWUJ BLOGA

  OdpowiedzUsuń
 25. http://zamaskaklamstw.blogspot.com/
  To jest mój pierwszy blog. Na razie wstawiony tylko I rozdział. Zachęcam do komentowania i zostania ze mną na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 26. http://bl4ck-b3auty.blogspot.com/
  Ja, mama, tata i Arnie - mój starszy brat, siedzimy przy kuchennym stole, spokojnie jedząc śniadanie. Słychać tylko nasze rozmowy i szczęki sztućców o talerze. Przez otwarte okno wpadają promienie słońca. W powietrzu unosi się zapach bekonu i jajek. Wszystko jest tak, jak powinno być. Na swoim miejscu.
  Nagle obraz diametralnie się zmienia. Do kuchni wpada czterech, zamaskowanych mężczyzn. Zanim ktokolwiek zdąży choćby wstać czy krzyknąć trzech z nich strzela po kolei, w tatę, mamę i Arnie'go. Czas jakby zwalnia, a minuty wydają mi się długimi godzinami. Widzę jak cała moja rodzina pada na ziemię. Widzę ich zamglone oczy i twarze bez wyrazu. Moją głowę przeszywa ostry, pusty ból. Nie potrafię wstać, czy choćby mrugnąć oczami. Jestem tylko ja i trzy ciała leżące przede mną w kałużach krwi.
  I znów czas nabiera normalnego tempa. Widzę jak jeden z mężczyzn zdejmuje maskę i podchodzi do mnie. Ma ciemne, rzadkie włosy oraz wychudzoną twarz pokrytą wieloma zmarszczkami i szramami. Wyciąga nóż i bierze mój nadgarstek. Czuję, jak ostrze przecina mi skórę, ale nie krzyczę. Po prostu jestem za słaba na cokolwiek. Siedzę dalej przy stole i nic nie mogę zrobić.
  Zrywam się z łóżka zlana potem. Nie potrafię złapać oddechu. Otwieram okno ale to nic nie daje. Kładę się z powrotem i-choć wiem, że i tak nie usnę zamykam oczy.

  OdpowiedzUsuń
 27. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. http://want-cant-must.blogspot.com/
  http://problem-days.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. z góry przepraszam za spam, ale trzeba się jakoś zareklamować :(


  - Ofiara z ludzi daje dużą moc, ale ofiara z żywiołów pozwoli nam obudzić starożytne siły. – Raina spojrzała w stronę okna, teraz zaparowanego.
  Jej słowa wciąż brzmiały mi w głowie.
  - Zbliżała się wojna – powiedziałam.
  - Tak – potwierdziła wieszczka - a do jej wygrania kluczem będzie dziewczyna. Zrodzona z krwi żywiołów. Odrodzona matka czarownic.

  Zbliża się koniec świata, lecz nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie będzie ognia, trzęsienia ziemi czy wybuchu wulkanu. Zamiast tego poleje się krew, ponieważ zbliża się najważniejsza bitwa w wszech czasów. Na przeciwko siebie staną dwa tak zbliżone do siebie światy, jasność i ciemność. Które wygra? Zdrada, miłość, strach, nienawiść, rozpacz oraz magia. I ludzie, ale także potwory...To historią w której wszyscy walczą o prawo do życia.
  http://fromthestarskc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy znasz serial Reign? Jeśli tak, to wspaniale, jeśli nie - nic nie szkodzi :)
  W każdym razie zapraszam cię do odwiedzenia mojego bloga, na którym zaczęłam publikować historię Jillian, córki Mischy. Jest to opowiadani osadzone w XVI-wiecznej Francji. Pojawią się intrygi i romanse, ale bez przesady (mniej = więcej, tak mi mówiono). Kim jest Jill, kim jest jej ojciec? I kto poniesie karę za jej czyny?
  Zapraszam :)
  I dziękuję również za możliwość zostawienia tej reklamy na twoim blogu. Wiele to dla mnie znaczy.
  Au revoir!
  [kiedys-znowu-zasne]

  OdpowiedzUsuń
 31. Największym bólem jest strata bliskiej Ci osoby. Osoby, która nie zważała na okoliczności i była przy Tobie cały czas, nie oceniała. Wspierała mimo trudnych chwil i Twoich humorków. Jednak kiedy taki człowiek odejdzie, zada Ci o wiele więcej cierpienia niż jakakolwiek ostra sprzeczka, która się pomiędzy wami zdarzyła. Kłótnia jest przy tym zaledwie delikatnym podmuchem wiatru w czasie wichury. Masz wciąż jednakże promyk nadziei, w końcu nadzieja umiera ostatnia. Jedynie ona jest potężniejsza od strachu. Lecz kiedy ona zniknie, uświadamiamy sobie bolesną prawdę. Niestety z czasem podświadomie czujemy pustkę w naszym sercu, toniemy w jeziorze rozpaczy. Staramy się wydostać z sideł przeszłości, żyć tak, jak było wcześniej. Szósty rok nauki w Hogwarcie rozpoczyna się w mrocznych czasach i możemy spodziewać się wszystkiego. Kasztanowłosa ma częste wybuchy złości, zwłaszcza na Ślizgonach. Czasami jej się zdarza nawet nakrzyczeć na swoich przyjaciół. Na szczęście oni ją rozumieją, bo wiedzą co przeszła. Jesteś ciekaw jakie przygody czekają brązowooką?

  Zapraszam : http://milosc-nie-wybiera-wybiera-nienawisc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Ciężko jest pozbierać się po stracie i zacząć żyć od nowa. W dodatku wtedy, kiedy pojawiają się nowe kłopoty , Przepowiednia, strażniczki, miłość , to wszystko znajdziecie na naszym blogu. Serdecznie zapraszamy! ;* : http://xxxdramionexxx.blog.pl/

  Sofi i Lola♥

  OdpowiedzUsuń
 33. http://gentle--wolf.blogspot.com/ zapraszam na opowiadanie o wilkołakach :)

  OdpowiedzUsuń
 34. http://want-cant-must.blogspot.com/
  http://dark-years.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zwiastuny na blogi
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 36. zapraszam na hermioneaan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. zapraszam do nowej szabloniarni:)
  Poza szablonami wykonuje również zwiastuny i okładki na wattpada :)

  http://szablony-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Czytelnicy: